www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Grupi “TDS” sërish bashkë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Grupi “TDS” sërish bashkë    Sat Dec 11, 2010 5:44 am

Fjalët të cilat kanë qarkulluar muajve të fundit se gjoja grupi “TDS” është ndarë, i ka mohuar vet pjesëtari i këtij grupi, “Dr Mic”.
Reperi, emri i vërtet i ë cilit është Kastriot Rexha, ka deklaruar për gazetën “Zëri” se ka qenë një mosmarrëveshje por nuk ka të bëjë asgjë me ndarje, madje sipas tij grupi është në përgatitje të këngëve të reja.

“Është diskutuar shumë se ne si grup jemi ndarë, por kjo nuk ka të bëjë me realitetin. Kemi pas një mosmarrëveshje por gjithçka është kaluar dhe tash jemi në përgatitje të këngëve të reja. Si grup kemi përgatitur një këngë të re me të cilën do të paraqitemi gjatë programeve të Vitit të Ri”, ka pohuar Dr Mic.

“Po ashtu, kemi përgatitur edhe një këngë tjetër me të cilën nëse nuk marrim pjesë në programet e vitit të ri, atëherë do t’ia punojmë edhe videoklipin dhe do të dalë në fillim të vitit tjetër”, ka thënë më tej reperi për planet e grupit, duke shtuar se grupi është duke punuar edhe në drejtim të lansimit të albumit më të ri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Grupi “TDS” sërish bashkë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum