www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Heshtja e zhurmshme!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
adlin
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 46
Data regjis. : 15/11/2009
Age : 31
Location : Tetova

MesazhTitulli: Heshtja e zhurmshme!   Sun Nov 22, 2009 7:44 am

Pres pergjigjeje!
Edhe pse pyetje nuk kam bere.
Vendi vend sme zihet,
kot pres dicka, e as vet cka pres nuk di...!

Sillem pshtillem brenda vetes,
me fjal ta shpjegoj kete gjendje s’di
S’me rrihet, s’me dilet, s’me hahet, s’me pihet
Rreth e rrotull shof, gje qe me mungon nuk vrehet.
A thua valle! Me mungon dicka, qe nuk duhet te me mungoj

S’di pse te me vijn ne mendje, mendime qe nuk duhet.
S’di pse mendoj te them, dicka qe nuk thuhet.
S’di pse endrrat me shfaqen edhe kur syt i kam hapur.
S’di pse kur e di peshen time, pse valle n’kete deg te holl jam kapur.

A thua valle vet jeta qenka kjo?!
Te ofron dicka qe nuk mund ta kesh...
Ta merr ate qe me se shumti te bene me qesh.
Me vaj ta then buzqeshjen, me gaz ta ndal lotin
Po po vet jeta qenka kjo , prandaj ne duhet ta besojm Zotin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 27
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Heshtja e zhurmshme!   Sun Nov 22, 2009 7:58 am

me te vertet shum po me pelqen te lumt haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Heshtja e zhurmshme!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Poezi-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum