www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tingulli 3nt, tani edhe malësorë?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Tingulli 3nt, tani edhe malësorë?   Sun Dec 12, 2010 10:03 pmReperët e grupit Tingulli 3nt, të cilët tashmë kanë përfunduar punën në albumin e ri “Ma I Madhi N’Ven”, pritet që të sjellin imazh të ri në një videoklip të ri.
Faqja e fansave në Facebook “BABA Records” ka publikuar foto të reja të anëtarëve të rep grupit, të cilët shihen duke pozuar në mal me veshje tradicionale kombëtare. Natyrisht, vazjat nëpër fotografi janë të zakonshme, por kësaj radhe edhe ato duken me veshje kombëtare.


Spekulohet se këto foto vijnë nga xhirimet e një videoklipi të ri, i cili sipas të gjitha gjasave do të sjellë risi në industrinë muzikore kosovare.


Albumi “Ma I Madhi N’Ven” megjithëse është lansuar në Olten të Zvicrës më 27 nëntor, ende nuk është plasuar në treg për shitje, duke bërë kështu që fansat e shumta të jenë në pritje të albumit të adhuruarve të tyre.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Tingulli 3nt, tani edhe malësorë?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum