www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sulmohen vendvotimet në Zubin Potok

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Sulmohen vendvotimet në Zubin Potok    Mon Dec 13, 2010 1:03 am


Disa serbë rajonit të rajonit të Zubin Potokut nuk lejuan që të mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme parlamentare në ketë pjesë të Kosovë. Ata janë i kërcënuar ekipet lëvizëse të votimit që nëse nuk tërhiqen menjëherë, do të sulmohen me armë zjarri.
Me mjete piroteknike janë sulmuar qendrat lëvizëse të votimit në Banovdo dhe Jashevik, ndërsa në fshatin Serbovac serbët lokalë nuk kanë lejuar të mbahen zgjedhjet, njoftoi RTV21.

Në këtë fshat janë tubuar rreth 30 person atë komunitetit serb në mënyrë që të pengojnë qarkullimin e njerëzve dhe automjeteve.

Nuk raportohet nëse policia deri më tani ka intervenuar në këto sulme dhe kërcënime të zyrtarëve të komisionit lokal zgjedhor.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Sulmohen vendvotimet në Zubin Potok

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum