www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dell “inspekton” procesin zgjedhor në Gjakovë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Dell “inspekton” procesin zgjedhor në Gjakovë    Mon Dec 13, 2010 1:11 amAmbasadori amerikan në Kosovë, Christopher Dell, është përkujdesur që koha e drekës ta gjejë të dielën në Gjakovë, për shkak se siç ka thënë ai, ushqimi në këtë qytet është i mrekullueshëm. Në fakt ambasadori Dell, ka qëndruar pasditen e së dielës në Gjakovë, konkretisht në Qendrën e Votimit në shkollën “Zekeria Rexha”, në kuadër të vizitave që i ka bërë në disa qytete të Kosovës, për të parë nga afër procesin zgjedhor.
Zëri njofton se Dell ka thënë se e ka përzgjedhur Gjakovën, për shkak se të gjitha partitë politike kanë bërë fushatë intensive në këtë qytet dhe i ka interesuar të shohë nga afër daljen e votuesve gjakovar.

Ai është interesuar të mësojë në detaje punën e secilit komisioner, ndërsa ka thënë se ky interesim i tij, nuk është për shkak të mosbesimit që ka tek organizimi vendor, por ka dashur të sigurohet për profesionalizmin e komisionerëve.

Ambasadori amerikan është shprehur i impresionuar me zhvillimin e procesit dhe me daljen e qytetarëve në votime, por ka thënë se nuk do ta japë asnjë gjykim për zgjedhjet, përderisa të dëgjojë mendimin e rreth tridhjetë mijë vëzhguesve në tërë Kosovën.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Dell “inspekton” procesin zgjedhor në Gjakovë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum