www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si ia dedikon Ronaldo golat djalit të tij?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Si ia dedikon Ronaldo golat djalit të tij?    Mon Dec 13, 2010 7:22 am

[b][color=darkred]Cristiano Ronaldo ka filluar t’i festojë më ndryshe golat e tij nëpër ndeshjet me Real Madridin, kjo për shkak të djalit të tij gjashtëmuajsh Cristiano jr.
Ish-ylli i Manchester United, festoi golin e tij në fitoren prej 4-0 ndaj Auxerre në Ligën e Kampionëve duke e futur gishtin në gjuhë, dedikim ky ndaj djalit të tij.Nga ana tjetër, edhe Cristiano Jr. e nderoi babain e tij me pjesëmarrje në stadiumin Santiago Bernabeu për ta shikuar ndeshjen dhe babain e tij, superyllin portugez Ronaldo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Si ia dedikon Ronaldo golat djalit të tij?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum