www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Saranda Shala: Jam e dashuruar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Saranda Shala: Jam e dashuruar    Mon Dec 13, 2010 11:13 pmModelja e famshme kosovare Saranda Shala në një bisedë për Telegrafi.com ka zbuluar se është e dashuruar dhe ndihet shumë e lumtur.
“Po jam e dashuruar dhe shumë, shumë e lumtur. Ndërsa më tepër nuk kam dëshirë të shpalosi nga jeta ime private. Ndoshta pak më vonë”, është shprehur Saranda.

Saranda po ashtu ka treguar se modelimi për të është një pasion, por asnjëherë profesion primar.

“Unë tashmë kam shumë vite karrierë në modelim, por asnjëherë modelimi s’ka qenë profesioni im primar. Thjesht ka qenë pasion, hobi dhe me këto vite që i kam nuk mund të jem shumë aktive në këtë fushë sepse kam punë dhe plane tjera për të ardhmen time. Ndoshta gjithmonë ka diçka që ndërlidhet me modelimi, por jo edhe të jem aktive. Dua po ashtu të zbuloj se së shpejti do të filloj me një projekt timin që ka të bëjë me fushën e modelimit”, ka pohuar Saranda


Saranda përveç modelimit punon edhe në Post Telekomunikacionin e Kosovës (PTK), ku kalon pjesën më të madhe të ditës, ndërsa kohën e mirë mundohet t’ia kushtoj familjes dhe shoqërisë së saj.

“Unë zgjohem çdo ditë në ora 7 të mëngjesit, përveç vikendit, sepse përveç angazhimeve tjera që i kam unë punoj në kompaninë më të madhe në vend (PTK). Aty e kaloj pjesën më të madhe të ditës, pastaj pas orës 5, nëse veç jam e lirë, e takojë shoqërinë . Mbrëmjen zakonisht kam dëshirë ta kaloj në shtëpi me familjen time”, ka thënë Saranda
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Saranda Shala: Jam e dashuruar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum