www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Stine tërhiqet nga skena, rradhën e ka e motra

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Stine tërhiqet nga skena, rradhën e ka e motra   Tue Dec 14, 2010 6:12 pm

Pas disa klipeve në bashkëpunim edhe me Big Bastën, kantautori Ernest Duka i njohur si Stine, ka vendosur të tërhiqet këtë periudhë nga pjesëmarrja në festivale, apo shfaqja në ndonjë klip të ri.

Arsyeja, pasi Stine përveç koncerteve brenda dhe jashtë vendit, është duke punuar për përfundimin e albumit të tij më të ri, të cilin do ta publikojë në pranverën e vitit 2011, ben te ditur ''Panorama''.

Ndërkohë që motra e tij më e madhe këngëtare, Alida, në këtë periudhë po dominon me disa klipe njëri pas tjetrit.
Këngëtarja, e cila jeton në Gjermani, para pak ditësh ishte në Tiranë për të sjellë në televizionet muzikore shqiptare klipin e saj më të ri me titull “Play”, xhirimet e të cilit ajo i realizoi në Gjermani.

Klipi që sapo ka filluar të transmetohet në Shqipëri, ka disa skena në hapje me një aktor që shfaqet si Majkell Xhekson dhe në pjesën tjetër vazhdojnë skenat me kërcimtarët e grupit “Big Bang”, si dhe me grupin e vajzave të shkollës së kërcimit në Hannover, ku Alida vazhdon karrierën e saj si këngëtare dhe si mësuese baleti.

“Play” është një nga këngët e albumit të saj të ri, ndërkohë që aktualisht po përgatitet të publikojë dy bashkëpunime të tjera, njëri me një këngëtare kosovare. Në këtë bashkëpunim ajo do të shfaqet si repiste, një nga talentet e saj të hershme, por që asnjëherë nuk e ka shfaqur në publik.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Stine tërhiqet nga skena, rradhën e ka e motra

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum