www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Anita: Gjinia e foshnjës, befasi për Ramushin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Anita: Gjinia e foshnjës, befasi për Ramushin   Tue Dec 14, 2010 6:13 pmKa qene nje periudhe e veshtire për Anita Haradinajn, që kur bashkëshorti i saj dhe ish-kryeministri i Kosovës shkoi në Hagë për t’iu përgjigjur thirrjes së Gjykatës Ndërkombëtare për Krime dhe mbeti atje.

Djali 6-vjeçar Gjini dhe vajza 4-vjeçare Hana janë tashmë në pritje të një vëllai a motre që do të lindë vetëm në pak javë.

“Nuk mund ta them nëse është djalë apo vajzë, dua që të jetë një befasi për Ramushin që do të vijë në shtëpi më 17 dhjetor”, rrëfen Anita per ''“Gazetën Shqiptare” , e ngazëllyer nga lajmi për lirimin e përkohshëm të tij.

Lideri i Alencës për Ardhmërinë e Kosovës, ish-komandanti i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe ish-shef i qeverisë së Kosovës, ai do të qëndrojë për nëj muaj në Prishtinë, ndërsa nuk do ta ketë të mundur të marrë pjesë në aktivitete politike dhe të flasë për mediat.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Anita: Gjinia e foshnjës, befasi për Ramushin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum