www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pas ndarjes nga Olsi, Najada kapet mat me një djalë tjetër

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Pas ndarjes nga Olsi, Najada kapet mat me një djalë tjetër   Tue Dec 14, 2010 6:56 pmAjo ka marrë iniciativën për t’i thënë mjaft lidhjes me Olsin, e cila filloi të ketë aq shumë ulje-ngritje, sa mendoi se nuk ia vlente më. Një ndarje si kjo e Najadës me Olsin natyrisht që nuk mund të kalonte pa marrë vëmendjen e duhur, aq më tepër kur vetëm pak kohë më parë të dy tregonin në intervista se së shpejti do të fejoheshin zyrtarisht. Në një paraqitje të saj në “Top Channel” dy ditë më parë, Najada rrëfeu se vendin e Olsit nuk e ka zënë akoma ndonjë tjetër, por paparaci ynë sjell këtë foto të realizuar fundjavën e kaluar në një pub ku Noçja është në shoqërinë e një djali dhe normalisht duke e parë, pak dyshime na lindin. Megjithatë, le t’ia lëmë kohës për të zbuluar më shumë rreth djalit në krah të Noçes.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Pas ndarjes nga Olsi, Najada kapet mat me një djalë tjetër

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum