www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 50 Cent dështon të krijojë prezervativin e tij

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: 50 Cent dështon të krijojë prezervativin e tij   Sun Nov 22, 2009 7:00 pmYlli i muzikës hip-hop, 50 Cent, është detyruar të ndryshojë planet e tij për një kampanjë të re për seks të sigurt, pasi dizajni i tij i ri për një prezervativ revolucionar ka dështuar të dëshmohet shkencërisht.
Krijuesi i hitit “In Da Club” dëshironte të krijojë linjën e tij të mbrojtësve për të inkurajuar fansat të jenë më të përgjegjshëm në shtrat.

“Shikoja mundësinë për të krijuar një kampanjë të re të seksit të sigurt. ‘Wrap It Up’ është diçka është shfrytëzuar aq shumë, dhe nuk ishte efektive më. Andaj mendova se kjo është një rast i shkëlqyeshëm që unë të përfshihem”, thotë reperi.

“Por kjo nuk funksionoi pasi doja gjëra të cilat nuk do të funksiononin. Doja gjëra të cilat do të zgjasnin aktin seksual. Nuk mundeni vetëm ta vendosni dhe të ecni më tej”, ka shtuar 50.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

50 Cent dështon të krijojë prezervativin e tij

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum