www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Leonora Jakupi së shpejti me baladë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Leonora Jakupi së shpejti me baladë    Wed Dec 15, 2010 7:00 amPërveç angazhimeve të shumta nëpër programe festive, Leonora është kujdesur që për fansat e saj të sjell edhe një këngë të re. Si dhuratë për këtë fund viti ajo ka sjell një baladë, të cilës ka në plan t’ia realizojë edhe videoklipin.
“Në kuadër të disa këngëve të reja, këtë vit kam edhe një baladë të cilës e kam ndërmend sa më shpejt t’ia realizojë edhe klipin. Është baladë e cila është bërë në studion e Ilir Tolaj. Është kompozim i Ilirit e gjithashtu edhe teksti është i tij. Për titull nuk kemi vendosur ende”, është shprehur Leonora për të gazetën “InfoPress”.

E ndërsa krijimin e fundvitit ajo zgjodhi që ta realizoj si baladë, këngëtarja ka bërë me dije se ndjehet mirë te secili zhanër që ajo interpreton.

“Kryesisht te balada, këngët emotive, ndjehem mirë. Mirëpo i dua edhe këngët me ritëm. Kështu që të gjitha këngët që i interpretoj, ndjej të njëjtin emocion”, ka shtuar këngëtarja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Leonora Jakupi së shpejti me baladë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum