www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Skillz në përgatitje të albumit të ri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Skillz në përgatitje të albumit të ri    Wed Dec 15, 2010 7:01 am

Hip-hop grupi kosovar “Skillz”, i përbërë nga Visari dhe Ledri, në një bisedë për Telegrafi.com kanë treguar se ata janë duke u përgatitur për albumin e ri, cili pritet të lansohet vitin e ardhshëm.
“Momentalisht jemi duke punuar në albumin e radhës saktësisht albumin e tretë. Albumi do të lansohet vitin e ardhshëm, shpresojmë të publikohet para verës”, ka pohuar Visari anëtar i grupit “Skillz”.

Visari ka bërë të ditur se në albumin e tyre do të ketë edhe bashkëpunime, por nuk ka dashur të zbulojë asgjë më shumë.

“Albumi do të ketë përmbi 10 këngë. Do të ketë edhe bashkëpunime, por nuk dëshiroj të zbuloj asgjë më shumë sepse duam t’i lëmë befasi”, është shprehur Visari.

Skillz këto ditë pritet në nisën për në Zvicër dhe Gjermani ku kanë të aranzhuar një varg koncertesh dhe do të qëndrojnë atje deri pas vitit të ri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Skillz në përgatitje të albumit të ri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum