www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Njoftimi i përlotshëm i Winfreyt

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Njoftimi i përlotshëm i Winfreyt   Sun Nov 22, 2009 7:02 pmMbretëresha e medias Oprah Winfrey mezi ka mbajtur lotët gjatë konfirmimit se do ta ndërpresë spektaklin e saj televiziv.
Prezantuesja i ka njoftuar fansat e saj se do ta ndërpresë shoun e saj “The Oprah Winfrey Show” në vitin 2011, kur do të shënohet edhe sezoni i 25-të i spektaklit.

“E dua këtë shou... ky shou ka qenë jeta ime dhe e dua aq shumë, saqë e di se kur është koha e duhur për të thënë lamtumirën. 25 vite janë të mjaftueshme për eshtrat e mia dhe shpirtin tim. Është numër i përsosur, pikërisht koha e duhur”, ka thënë 55-vjeçarja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Njoftimi i përlotshëm i Winfreyt

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum