www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vetëvendosje e gatshme për opozitë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Vetëvendosje e gatshme për opozitë    Fri Dec 17, 2010 12:27 amLëvizja Vetëvendosje, e cila doli si forca e tretë politike në zgjedhjet e 12 dhjetorit, u shpreh sot e gatshme të qëndrojë në opozitë, duke mohuar çdo mundësi të hyrjes në qeveri teknike apo të zgjedhur, me partitë politike që aktualisht janë pjesë e sistemit politik.
Aktivisti i kësaj Lëvizje Dardan Mulliqaj tha se Vetëvendosje është e vendosur në këtë vendim, ndërsa paralajmëroi 15 padi kundër aktivistëve të katër partive PDK, AAK, LDK dhe LDD për vjedhje të votave. /
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Vetëvendosje e gatshme për opozitë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum