www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Julian Deda: Agron Llakaj beri mire qe u largua

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Julian Deda: Agron Llakaj beri mire qe u largua   Fri Dec 17, 2010 7:28 am

Julian Deda në një intervistë për ‘Bluetooth’ tregon projektet më të fundit për Vitin e Ri, punën intensive me ‘Apartamentin 2XL’ si edhe natën e ndërrimit të viteve. Si një aktor që ka kontribuar shumë për spektaklin ‘Portokalli’, nuk lamë pa e pyetur Julin edhe për mendimin e tij për largimin e Agron Llakajt ku për këtë të fundit shprehet se ishte zgjedhja e duhur…

“Ai ka bërë zgjedhjen e vet, për të cilën dua ta komplimentoj. Ai si edhe gjithë neve, i ka dhënë shumë atij spektakli dhe sigurisht ka vlerat e veta aty, por vjen një ditë dhe njeriu mendon se duhet të lëvizë për të thithur një lloj tjetër ajri, dhe për këtë profesionalisht ka bërë shumë mirë. Sigurisht do t’i ndjehet mungesa e figurave që ai përfaqësonte”, tha Deda.

“Po largohen pak nga pak dhe më vjen keq që të gjitha këto ndarje me atë spektakël kan të njëjtën arsye. RESPEKT” u shpreh mes tjerash Deda.Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Julian Deda: Agron Llakaj beri mire qe u largua

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum