www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jolie e Pitt do te martohen per Vitin e Ri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Jolie e Pitt do te martohen per Vitin e Ri   Fri Dec 17, 2010 7:31 amAngelina Jolie dhe Brad Pitt janë duke u përgatitur me shumë fshehtësi në formalizimin e lidhjes së tyre, që duket se do të bëhet në fillim të 2011.

Çifti do të martohet me një ceremoni sipas ritit hindu në Jodhpur, qyteti i njohur i Rajasthanit indian.

E përditshmja “The Times of India” bën të ditur se aktorët e Hollywood-it do të zhvillojnë ritin hindu të “pheras”, nën supervizimin e gurus së tyre shpirtëror 84 vjeçar, Ram Lal Siyag.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Jolie e Pitt do te martohen per Vitin e Ri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum