www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Noizy do të zhvendoset në Amerikë?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Noizy do të zhvendoset në Amerikë?   Fri Dec 17, 2010 8:26 amKohët e fundit, Noizy ka folur për një zhvendosje në Amerikë ku arsyeja kryesore do të jetë dhe përpjekja për të provuar veten në tregun muzikor amerikan.

Fillimi duket si mbarë, pasi sipas ''Sh2'' , Noizy është në bisedë e sipër për të bashkëpunuar me Kristinë Elezaj gjatë qëndrimit të tij në Amerikë, kënga më e re e se ciles, “Warpath”, po njeh sukses të konsiderueshëm në listat radiofonike amerikane.

Së bashku me Gentën, Real 1 dhe Dj Blunt, ai gjendet në Amerikë për tre koncerte, të cilat do të mbahen gjatë periudhës së Krishtlindjeve për komunitetin shqiptar atje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Noizy do të zhvendoset në Amerikë?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum