www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Albëria në pub, sfidon vajzat e reja

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Albëria në pub, sfidon vajzat e reja    Fri Dec 17, 2010 8:27 am


Kengetarja Alberi Hadergjonaj, vazhdon te kete zerin dhe pamjen e nje vajze te re, pavaresisht se tashme ne skene i eshte bashkuar edhe gjenerata e dyte e familjes se saj.

Perveç mbesave te saj, Angjelina e Beatrix, eshte edhe vajza e Albëries, Angjelina, e cila është përgatitur të futet me bujë në skenat muzikore shqiptare.

Por Albëria nuk “dorëzohet” dhe eshte prapë shumë në formë.
Kështu, ne fotografi te publikuara nga ''Panorama'', Albëria shihet në nje pub karaoke ne Tirane, ku ajo eshte argetuar javën e kaluar, ku ka kënduar edhe një nga këngët e saj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Albëria në pub, sfidon vajzat e reja

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum