www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PDK: Përmbahuni nga veprimet e delikuentëve të Vetëvendosjes

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: PDK: Përmbahuni nga veprimet e delikuentëve të Vetëvendosjes   Sat Dec 18, 2010 8:18 am


Partia Demokratike e Kosovës apelon tek anëtarësia e saj që të përmbahet ndaj veprimeve provokative dhe të ulëta të, siç thuhet, delikuentëve të Lëvizjes Vetëvendosje!
“Ndërhyrjen në bilbordat e PDK-së në Prishtinë nga një grup delikuentësh të Lëvizjes Vetëvendosje!, Partia Demokratike e Kosovës e konsideron veprim antidemokratik, anticivilizues dhe nxitës të urrejtjes ndërpartiake, pas një procesi të suksesshëm zgjedhor më 12 dhjetor 2010”, thuhet në një komunikatë të PDK-së.

“Gjuha e përdorur dhe e shkruar nga fanatikët delikuentë të Lëvizjes Vetëvendosje! është në kundërshtim me kodin e gjuhës demokratike dhe të lirisë së shprehjes. Gjuha e fyerjes, urrejtjes dhe shpifjes nuk i bën nder asnjë shprehje të revoltës ndaj pësimit të humbjes në garën e lirë zgjedhore ku vota e sovranit përcakton fatin e secilit subjekt politik”.

Partia Demokratike e Kosovës apelon tek anëtarësia e saj që të mos ndikohen nga veprimet e tilla të ulëta, të mos reagojnë ndaj gjuhës dhe veprimeve të tilla që nuk i bëjnë nder as anëtarësisë së Lëvizjes Vetëvendosje, as anëtarëve të familjeve të tyre dhe as ambientit të përgjithshëm politik në Kosovë”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

PDK: Përmbahuni nga veprimet e delikuentëve të Vetëvendosjes

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum