www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Edhe Tolaj largohet nga LDD

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Edhe Tolaj largohet nga LDD    Sun Dec 19, 2010 5:30 am


Sejdë Tolaj, sekretar i përgjithshëm i Lidhjes Demokratike të Dardanisë, ka dhënë të shtunën dorëheqje nga të gjitha funksionet e këtij subjekti politik.
Ai tha se për shkak se ndien përgjegjësi morale për humbjen në zgjedhjet e jashtëzakonshme parlamentare të 12 dhjetorit, e ka ndërmarrë këtë veprim, ndërkohë që i bën thirrje të gjithë anëtarëve të Kryesisë të LDD-së që të japin dorëheqje, për shkak të përgjegjësisë për humbjen në këto zgjedhje.

Tolaj tha se shkaku kryesor i humbjes së LDD-së në zgjedhje është dënimi i liderit të partisë, Nexhet Dacit, mu në prag të zgjedhjeve, njofton Koha.

Dorëheqja e Tolajt është e dyta nga “udhëheqja” e këtij subjekti, pasi që para tij dorëheqje kishte dhënë edhe Naser Rugova, një nga nënkryetarët e LDD-së
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Edhe Tolaj largohet nga LDD

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum