www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Çani, një bashkëshort i paparë! Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Çani, një bashkëshort i paparë! Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Çani, një bashkëshort i paparë!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
HOPE

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

Çani, një bashkëshort i paparë! Empty
MesazhTitulli: Çani, një bashkëshort i paparë!   Çani, një bashkëshort i paparë! EmptySun Nov 22, 2009 7:06 pm

Çani, një bashkëshort i paparë! F.1121173126600_m

Enida Petro, bashkëshortja e Arjan Çanit, thotë se e ndjen veten rivale me femrat që rrethojnë drejtuesin e "Zonës së lirë", por ajo që e bën të ndihet mirë është se ‘e zgjedhura’ e tij është pikërisht ajo.
“Patjetër që kjo është e vërtetë dhe s’mund të jetë ndryshe. Mua me pëlqen të ndihem rivale shpeshherë edhe virtualisht, por kjo më bën të më përkëdhelet sedra kur bindem se unë jam më e mira...”, ka thënë ajo në një intervistë për gazetën Shekulli.

Ndërsa sa i përket rolit të Çanit, si bashkëshort dhe baba, Enida thotë se ai është i përkryer në të dy rastet.

“Vështirë ta ndaj. Unë dhe djali shpesh jemi si në garë se kë do më shumë Arjani dhe kë përkëdhel më shumë. Nëse si baba do ta quaja të përkryer, si bashkëshort do ta quaja të paparë”, shton Enida, e cila me profesion është stomatologe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Çani, një bashkëshort i paparë!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Reagon Dafina: Nuk kërkova lek nga Çani
» Ja ku e ka vjedhur Çani emisionin “Zonë e Lirë”
» Cani: Koha ideale për ta mposhtur Barcën
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum