www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Leonora: Nuk jam shtatzënë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Leonora: Nuk jam shtatzënë    Sun Dec 19, 2010 5:44 amLeonora Jakupi ka mohuar spekulimet se ajo është shtatzënë dhe se ajo është afër martesës.
Kohëve të fundit ishte përhapur një thashetheme për këngëtaren kosovare, kinse ajo është shtatzëne dhe se do të martohet pas festave të fund-vitit. Por, sipas mediave shqiptare, Leonora i ka demantuar këtë thashetheme.

“Edhe unë e kam dëgjuar një thashetheme të tillë, të cilin e mohoj në mënyrë kategorike. Për momentin martesa është gjëja e fundit që kam në mendje, dhe përpos kësaj në jetën time private aktualisht nuk ka asnjë mashkull. Kur dikush të më vjedhë zemrën, gazetarët do t’i njoftoj të parët”, ka thënë Leonora.

Këngëtarja aktualisht është duke punuar në materiale të reja muzikore, të cilat do të shfaqen për publikun e gjerë me rastin e festave të fundvitit.

Vetëm pak javë më parë Leonora publikoi klipin e saj më të ri, i cili u prit mjaft mirë nga shikuesit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Leonora: Nuk jam shtatzënë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum