www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Genta Ismajli tepër e angazhuar me muzikë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Genta Ismajli tepër e angazhuar me muzikë    Sun Dec 19, 2010 5:50 am

Genta Ismajli thotë se ajo është shumë e angazhuar duke punuar në krijimet e reja muzikore, të cilat pret t’i lansojë në fund-vit dhe në fillimi të vitit të ardhshëm.
“Angazhimet aktualisht janë të shumta. Janë xhirimet e Vitit të Ri, të cilat thuajse janë në një kohë nëpër të gjithat televizionet tona, dhe gjithashtu jam duke përgatitur edhe disa këngë të reja. Disa prej tyre nuk janë të gatshme për lansim, por janë diku katër këngë të gatshme dhe tani do të shohim se cilat do t’i këndoj për fund-vit”, është shprehur Genta për të përditshmen “InfoPress”.

Përveç këtyre këngëve ajo ka bërë me dije së shpejti do të realizojë edhe këngë tjera, të cilat do t’i lansojë përmes një CD-je menjëherë pas Vitit të Ri.

“Në këtë CD, të cilën mendoj ta lansoj në fillim të vitit 2011, do t’i përmbledh këto këngët e reja dhe disa nga hitet e mia të dëgjuara tashmë. Do të ketë shumë bashkëpunime dhe do të bashkëpunoj me më të suksesshmit”, ka përfunduar Genta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Genta Ismajli tepër e angazhuar me muzikë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum