www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 <<Pergjigjju Alfabetit>>

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: <<Pergjigjju Alfabetit>>   Sun Dec 19, 2010 8:14 amA-Adhuron....
B-Beson....
C-Cilen dite te javes e pret me padurim dhe psee?
Ç-Çka ke ne mendje tani.?
D-Deshira jote momentale.?
DH-Dhurata me bukur qe ke marr?
E-Emri me bukur qe ke degjuar?
Ë-Ëndrra qe do donit te ju behej Ralitet?
F-Fjala me bukur qe ju kane then/
G-Gezimi me madhe ne jeten tuaj cili ka qen?
GJ-Gjerat qe shkojn nerva jon?
H-Hera Fundit qe ke qar kure ka qen dhe pse?
I-Inati ndaj kujna ke?
J-Jeta juaj me nje fjale eshte (per momentin)?
K-Kenga me bukur qe ke degjuar?
L-Lendohesh lehte nga fjalet qe ti thon tjeret?
LL-Llokum djal /vajze eshte ?
M-Mendon se ne jet gjitha kthehen si e mira si e keqja?
N-Nese i dashuri/e ju genjen per diqka ju pas disa dite e kuptoni se ju ka genjyer si do reagonit?
NJ-Nje Fjal E Mir E Mbyt një Ushtri Si mendoni ju?
O-Ora hiq nuk ecen kur sje .....Vazhdoje?
P-Premtimi qe se keni mbajt cili ka qen ?
Q-Qendron thenja sipas jush qesh mir kush qesh i fundit?
R-.Rasti është Mbreti i botes..... nese e leshoon nuk perserittet mee......Pajtoheni me ket?
RR-Rruges takova dike i cili me tha ?
S-Sa % jeni te sinqert ne forum?
SH-Shpesh e ndegjoj kengen eee?
T-Te kam zemer heren fundit kush ju ka then?
TH-Thuaj diqka nje antari (kritik ose Lavdat)
U-Une isha e mir me ty po ti......?
V-Vetem nje thenje qe fillon me shkronjen "V"?
X-Xixillushem jeni kur ?
XH-Xhami a shkon gjdo te premte?
Y-Ylli i forumit sipas jushe kend do ta quanit?
Z-Zakonisht flej ne oren saa?
ZH-Zhgenjimi qe keni perjetuar gjat jetes?Edituar për herë të fundit nga Medina në Mon Dec 20, 2010 12:24 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: <<Pergjigjju Alfabetit>>   Sun Dec 19, 2010 10:44 pm

Medina shkruajti:


A-Adhuron.... - Po
B-Beson.... - Po
C-Cilen dite te javes e pret me padurim dhe psee? - te premten masnej osht vikend =)
Ç-Çka ke ne mendje tani.? - te dashuren
D-Deshira jote momentale.? - ta kem afer ate edhe pse deri tash ishim bashk
DH-Dhurata me bukur qe ke marr? - unaza
E-Emri me bukur qe ke degjuar? - Altina
Ë-Ëndrra qe do donit te ju behej Ralitet? - skom ndoni onderr te parealizuar qe do tkisha pas qeff me mu plotesu
F-Fjala me bukur qe ju kane then/ - i ke syt e bukur
G-Gezimi me madhe ne jeten tuaj cili ka qen? kur jom feju sivjet
GJ-Gjerat qe shkojn nerva jon? - pabesia mendjemadhesia etj
H-Hera Fundit qe ke qar kure ka qen dhe pse? - para ni jave lot gzimi po jo edhe me than qaq konkretisht lot po mu kuqen syt =D
I-Inati ndaj kujna ke? - ndaj isa mustafes =D
J-Jeta juaj me nje fjale eshte (per momentin)? - Nuk ma merr mendja qe ka ma mir edhe sdu ma mir =)
K-Kenga me bukur qe ke degjuar? - mm ka shum kang kur tem pelqen njona mbohet bajat vjen tjetra qeshtu rend
L-Lendohesh lehte nga fjalet qe ti thon tjeret? - Nese e kan seriozisht po
LL-Llokum djal /vajze eshte ? - ??
M-Mendon se ne jet gjitha kthehen si e mira si e keqja? - Po
N-Nese i dashuri/e ju genjen per diqka ju pas disa dite e kuptoni se ju ka genjyer si do reagonit? - Kurr skisha pas qeff me mar vepru pa e kuptu arsyen mendoj qe e meriton gjithkush nje rast te spjegohet
NJ-Nje Fjal E Mir E Mbyt një Ushtri Si mendoni ju? - ??
O-Ora hiq nuk ecen kur sje .....Vazhdoje? - Ora hiq nuk ecen kur sje pran te dashurit/es =D
P-Premtimi qe se keni mbajt cili ka qen ? - Spom kujtohet
Q-Qendron thenja sipas jush qesh mir kush qesh i fundit? Po
R-.Rasti është Mbreti i botes..... nese e leshoon nuk perserittet mee......Pajtoheni me ket? - Po
RR-Rruges takova dike i cili me tha ? - ??
S-Sa % jeni te sinqert ne forum? - 70 %
SH-Shpesh e ndegjoj kengen eee? - E labit lum lum per mu jam dashuru =D
T-Te kam zemer heren fundit kush ju ka then? - E dashura
TH-Thuaj diqka nje antari (kritik ose Lavdat) - Bruno pa ty forumi spo ka bock ma =D
U-Une isha e mir me ty po ti......? ??
V-Vetem nje thenje qe fillon me shkronjen "V"? - Vendosshmeri
X-Xixillushem jeni kur ? Kur ndjena mir
XH-Xhami a shkon gjdo te premte? - Kohes fundit ma shpesh
Y-Ylli i forumit sipas jushe kend do ta quanit? - mandarinen xhelozken padyshim
Z-Zakonisht flej ne oren saa? - ne oren 23
ZH-Zhgenjimi qe keni perjetuar gjat jetes? - hmm spo maj mend ndoni zhgenjim

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: <<Pergjigjju Alfabetit>>   Sat Jul 23, 2011 10:19 pmA-Adhuron.... Vetem Krijusin
B-Beson.... Besoj ne zot
C-Cilen dite te javes e pret me padurim dhe psee? Te shtunen ...sepse kam afer te gjith ata qe dua
Ç-Çka ke ne mendje tani.? a do ta takoj dikend
D-Deshira jote momentale.? qe motra ime te sherohet
DH-Dhurata me bukur qe ke marr? Ka shumm amo ajo qe me ka paleqy me se shumti nje pal ndrresa te Realit nga nje shok per ditelindje
E-Emri me bukur qe ke degjuar? Medina
Ë-Ëndrra qe do donit te ju behej Ralitet? Ka shumm
F-Fjala me bukur qe ju kane then/ Mduket kur ke lind ti ka qen djell e zoti e ka pas pushim
G-Gezimi me madhe ne jeten tuaj cili ka qen? Lindja e Nipit
GJ-Gjerat qe shkojn nerva jon? Ata njerz qe mundohen me shit mendje me shkoj nerva
H-Hera Fundit qe ke qar kure ka qen dhe pse? Par 10 dite motra kur ka ber nje operim
I-Inati ndaj kujna ke? Ndaj atyr personav qe mi thojn fjalet prapa shpin e nuk kan guxim te mi thojn perball meje
J-Jeta juaj me nje fjale eshte (per momentin)? Si anije ne mes te detit ndersa timonin e kam une vetm duhet te kem kujdes nga po e drejtoj anijen haha
K-Kenga me bukur qe ke degjuar? Ka shumm
L-Lendohesh lehte nga fjalet qe ti thon tjeret? Po jam person qe lendohem shumm shpejt
LL-Llokum djal /vajze eshte ? Ossa Djal i mir kishe haha
M-Mendon se ne jet gjitha kthehen si e mira si e keqja? Heret a von kthehen te gjitha
N-Nese i dashuri/e ju genjen per diqka ju pas disa dite e kuptoni se ju ka genjyer si do reagonit? THjesht do bisedoja me te per ta kuptuar arsyjen pse e ka ber ket gje
NJ-Nje Fjal E Mir E Mbyt një Ushtri Si mendoni ju? Fjala mir e zbut dhe gurin ja nje ushtri
O-Ora hiq nuk ecen kur sje .....Vazhdoje? ti pran meje
P-Premtimi qe se keni mbajt cili ka qen ? asnjeher nuk premtoj pa qen e sigurt se mundt ta mbaj premtimin
Q-Qendron thenja sipas jush qesh mir kush qesh i fundit? Po qendron
R-.Rasti është Mbreti i botes..... nese e leshoon nuk perserittet mee......Pajtoheni me ket? Pajtohem
RR-Rruges takova dike i cili me tha ? Shumm mendjemadhe koke kadal se po rrzohesh kun
S-Sa % jeni te sinqert ne forum? 70%
SH-Shpesh e ndegjoj kengen eee? Vetem Ty Alban Skenderaj
T-Te kam zemer heren fundit kush ju ka then? Tonja
TH-Thuaj diqka nje antari (kritik ose Lavdat) Ossa mos e rrit mendjen kish jam dikushi
U-Une isha e mir me ty po ti......? ja teprove me genjeshtra
V-Vetem nje thenje qe fillon me shkronjen "V"? Vetem zoti mund te me gjykoj mua
X-Xixillushem jeni kur ? kur gjerat ecin ashtu siq dua une
XH-Xhami a shkon gjdo te premte? Jo rregullisht
Y-Ylli i forumit sipas jushe kend do ta quanit? Mandarinen
Z-Zakonisht flej ne oren saa? 00:00
ZH-Zhgenjimi qe keni perjetuar gjat jetes? Kur e kuptova se shoqja ime me mir po me tradhtonte

[/quote]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: <<Pergjigjju Alfabetit>>   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

<<Pergjigjju Alfabetit>>

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Ndryshe-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum