www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dafina përleshet me Xhulije Nurën?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Dafina përleshet me Xhulije Nurën?    Mon Dec 20, 2010 3:33 am
Dafina Zeqiri është bërë së fundmi pjesë e një skandali mediatik, pasi flitet se është përleshur me modelen dhe pornoyllin shqiptar, Xhulije Nurën.
Skandali sipas mediave shqiptare thuhet të ketë ndodhur për shkak të tashmë siç besohet ‘ish’-të dashurit të Dafinës, Krenarit, i cili ka përfunduar në dorë të Xhulije Nurës.

Dafina e mësoi këtë ndodhi nga miqtë e saj dhe me t’u takuar me Xhulije Nurën në Monaco, fillimisht pasi zhvilloi konfliktin verbal edhe u përlesh me ‘kundërshtaren’.


Skandalin Dafina e mohoi për Panorama Plus, duke thënë: “Ajo foto është një e kaluar e Krenarit dhe nuk komentoj për të kaluarat e dikujt, sepse jetoj për sot dhe për të ardhmen. Xhulije Nura? Nuk më vjen shumë keq, por as që e njoh këtë vajzë. Kam dëgjuar për të si çdo njeri tjetër në Kosovë, nëpërmjet videove dhe fotove të saj dhe asgjë tjetër nuk mund të shtoj”.

Xhulije Nura fitoi famë pas lansimit të vidoeve dhe fotove të saj pornografike në internet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Dafina përleshet me Xhulije Nurën?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum