www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 KQZ: AAK fiton në Rahovec

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: KQZ: AAK fiton në Rahovec    Mon Dec 20, 2010 7:42 amKomisioni Qendror i Zgjedhjeve ka publikuar rezultatet preliminare të garës së balotazhit për zgjedhjen e kryetarit të komunës së Rahovecit, sipas të cilave fitues është kandidati i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës.
Gjatë një konference për media, kryetarja e KQZ-së, Valdete Daka, ka njoftuar se të drejtën për të votuar në këtë komunë e kanë shfrytëzuar 39.6 % e qytetarëve me të drejtë vote.

Ndërkaq, sipas rezultateve preliminare, fitues ka dalë kandidati i AAK-së, Smajl Latifi, i cili ka grumbulluar 10.516 vota, gjegjësisht 55.8 %, ndërsa kundërkandidati i tij Ibrahim Kryeziu nga LDK ka fituar 8.325, kthyer në përqindje 44.2 %.

Më herët edhe koalicioni i OJQ-ve, “Demokracia në Veprim”, ka nxjerrë fitues kandidatin e AAK-së, të njëjtën gjë e ka bërë edhe shtabi zgjedhor i kësaj partie, kurse njoftohet se edhe kandidati i LDK-së e ka pranuar humbjen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

KQZ: AAK fiton në Rahovec

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum