www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.



www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fillon shitja e Google Nexus S

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Fillon shitja e Google Nexus S   Wed Dec 22, 2010 6:55 am

Modeli më i ri i telefonit i cili e mban emrin e kompanisë Google, Nexus S prej sot do të paraqitet në tregun amerikan, ndërsa në atë britanik, prej 20 dhjetorit.

Nexus S është telefoni i dytë me radhë i brenduar me emrin e gjigantit të kërkimit në internet, pas modelit paraprak - Nexus One, i cili posedon ekran AMOLED WVGA, të ndjeshëm në prekje, me madhësi prej 4 inçësh dhe rezolucion prej 480 pikselëve, ndërsa modeli i telefonit të mençur i prodhuar nga Samsung bazohet në versionin e fundit të sistemit operativ Android 2.3 Gingerbread.

Përveç tjerash, Nexus S është telefoni i parë që ka Android Gingerbread të integruar, ndërsa ky telefon mbështetet në procesorin me 1GHz, kamerë me 5 MP, dhe kamerë të përparme VGA për komunikim me anë të videos dhe shumë funksione tjera të avancuara.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Fillon shitja e Google Nexus S

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum