www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Palm Pixi 2 ne treg gjate janarit 2011

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Palm Pixi 2 ne treg gjate janarit 2011   Wed Dec 22, 2010 6:56 am

Kohët e fundit, kompania Palm e cila tashmë është përvetësuar nga HP, ka lansuar edhe brezin e saj të dytë të telefonave të mençur Palm Pre, përkatësisht Palm Pre 2, ndërsa tani duket se ky prodhues po bëhet gati edhe për vazhdimin e modelit të saj Pixi, versionin e ri – Palm Pixi 2.

Duket se HP Palm mund ta lansojnë modelin e ri të telefonit të mençur Palm Pixi 2 në ngjarjen e CES 2011 në janar. Të paktën kështu pohohet nga faqja Pre-Central.

Ne tashmë kemi dëgjuar se Palm ka në plan të rreshtojë disa pajisje për lansim gjatë vitit 2011, duke përfshirë edhe një kompjuter tablet të bazuar në sistemin e saj operativ webOS, ndërsa duket se viti i ardhshëm mund të jetë shumë interesant për ata që pëlqejnë produktet e kompanisë Palm HP.


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Palm Pixi 2 ne treg gjate janarit 2011

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum