www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nokia me Windows Phone 7 vitin e ardhshem

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Nokia me Windows Phone 7 vitin e ardhshem   Wed Dec 22, 2010 7:00 am

Sipas disa thashethemeve të cilat po qarkullojnë në mediat botërore, thuhet se Nokia është duke përgatitur telefonat e saj të mençur të cilët do të bazohen në sistemin operativ të kompanisë Microsoft, përkatësisht në Windows Phone 7.

Në anën tjetër, përfaqësuesi i kompanisë finlandeze Eldar Murtazin ka thënë se Nokia tashmë është në bisedime me përfaqësuesit e Microsoft, dhe se nga ky bashkëpunim i këtyre dy kompanive, së shpejti do të dalin telefonat e mençur Nokia që bazohen në Windows Phone 7.

Më saktësisht, thuhet se këta telefona do të paraqiten në tregun botëror në fillim të vitit të ardhshëm.

Besohet se ky bashkëpunim mes dy kompanive, është si pasojë e drejtorit të ri të Nokia’s, Stephen Elop, i cili ka punuar për shumë vite në Microsoft, dhe se kjo është njëra ndër arsyet se pse Nokia do të fillojë së shpejti bashkëpunimin me Microsoft.


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Nokia me Windows Phone 7 vitin e ardhshem

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum