www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Dhuratat me te keqija per Vitin e Ri Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Dhuratat me te keqija per Vitin e Ri Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dhuratat me te keqija per Vitin e Ri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 34
Location : Tek Parajsa Pa Drita

Dhuratat me te keqija per Vitin e Ri Empty
MesazhTitulli: Dhuratat me te keqija per Vitin e Ri   Dhuratat me te keqija per Vitin e Ri EmptyWed Dec 22, 2010 7:03 am

Ndërsa Viti i Ri dhe Krishtlindjet janë në prag, shumë prej nesh nuk kanë gjetur ende dhuratën e duhur për t’i bërë njerëzve të tyre të dashur.

E ndërsa gjetja e surprizës së përshtatshme shpesh herë nuk mund të përcaktohet, është më e thjeshtë të vendosësh se cilat janë ato dhurata që nuk duhet të na shkojë mendja.

Bluzë – Nëse nuk do të jetë diçka me të vërtetë e veçantë apo ndonjë firmë origjinale, një bluzë për Vitin e Ri është një surprizë shumë pak e gjetur dhe e mërzitshme. Dhuratë për një mashkull mund të jetë bluza e ekipit të tij të preferuar, por kujdes, ai mund ta ketë prej shumë kohësh një të tillë.

Lojra kompiuterike – Eshtë e qartë se edhe shumë njerëzve të moshës së mesme apo edhe të moshuar, janë të tërhequr prej lojrave kompiuterike, por ato janë aq të shumëllojshme, sa që duhet me të vërtetë fat që të gjesh atë që personi që do të marrë surprizën do të dëshironte me të vërtetë.

Elektroshtëpiake – Kjo është një prej dhuratave më pak origjinale, më pak romantike dhe më të kushtueshme që mund të bëjmë. Për më tepër, si mund të paketosh në një pako poshtë pemës së Vitit të Ri një lavatriçe, frigorifer apo pjatalarëse?

Veshje intime – Një dhuratë e gjetur për të dashuruarit, por kujtohuni se pas më pak se dy muajsh do të jetë Shën Valentini. Një dhuratë e tillë për një femër është shumë e ndërlikuar, pasi ato janë veçanërisht përzgjedhëse në këto lloj veshjesh.

Parfume – Parfumet dhe produktet higjenike nuk janë aspak të goditura për të “inaguruar” Vitin e Ri. Mesazhi i tyre mund të keqkuptohet, ndërsa siç tregojnë statistikat, parfumet e dhuruar shpesh herë nuk përdoren kurrë.

Kalendarë – Kalendarët hyjnë në listën e atyre dhuratave që nuk të hyjnë kurrë në punë, ashtu siç nuk shërbejnë as qirinjtë aromatikë apo çokollatat. Askush nuk do të kujtojë për shumë kohë se pati marrë një surprizë të tillë,


Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Dhuratat me te keqija per Vitin e Ri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Shpalljet më të këqija
» Dhuratat hakmarrëse të Kesha
» Destinacioni i turistëve për vitin 2010
» Ngjarjet qe “tronditen” vitin 2010
» Kush e feston vitin e ri
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum