www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Valdrin Sahiti prezanton sfilatën “Gjigant”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Valdrin Sahiti prezanton sfilatën “Gjigant”    Wed Dec 22, 2010 8:49 am

Stilisti i njohur kosovar Valdrin Sahiti do të prezantojë sonte 55 dizajnet e reja të fustaneve, në një sfilatë e cila do të quhet “Gjigant” dhe e cila zhvillohet në Confort Center në Prishtinë.
“Koleksioni është vjeshtë-dimër dhe do t’i prezantojë 55 fustane duke filluar nga ngjyra e zezë e deri tek e bardha. Gjithashtu do të ketë edhe bunda për stinën e dimrit si dhe shumëçka tjetër”, është shprehur stilisti Valdrin Sahiti për Telegrafi.com.

Valdrini gjithashtu ka treguar që sfilata do të hapet ekskluzivisht me modelen Saranda Shala e cila ka kohë që është larguar nga modelimi, ndërsa përmbyllja do të bëhet me modelen tjetër kosovare Liberta Spahiu./
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Valdrin Sahiti prezanton sfilatën “Gjigant”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum