www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Wahlberg dhe Smith do të boksojnë për bamirësi?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Wahlberg dhe Smith do të boksojnë për bamirësi?    Wed Dec 22, 2010 11:36 pm

Një promotor i boksit ka ofruar të japë 2 milionë dollarë për bamirësi nëse aktorët Mark Wahlberg dhe Will Smith pajtohen të dalin në ring për një meç boksimi.
Që të dy yjet e Hollywoodit kanë luajtur kampionët e boksit në ekranin e madh dhe tash bosi i Hollywood Boxing Federation, Damon Feldman, dëshiron të shohë se çfarë kanë mësuar të dy aktorët nga filmat që kanë realizuar, “Ali” dhe “The Fighter”.

“Do të ishte një shou shumë i mirë, një mënyrë e mirë, e shpejtë dhe e lehtë për të fituar para”, ka thënë Feldman për Access Hollywood
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Wahlberg dhe Smith do të boksojnë për bamirësi?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum