www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sednaoui nënshkruan për Armanin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Sednaoui nënshkruan për Armanin    Wed Dec 22, 2010 11:46 pm

Modelja italiane Elisa Sednaoui është bërë fytyra e re e Giorgio Armanit, ndërsa pritet që për herë të parë të paraqitet në rolin e ri për koleksionin pranverë/verë të vitit 2011.
Aktorja dhe modelja e cila në të kaluarën ka punuar për Diane von Frustenberg dhe Diesel, zëvendëson bukuroshen nga Lituania, Edita Vilkeviciute për koleksionin pranverë/verë të vitit 2011, i cili do të realizohet nga Nick Knight në shkurt.

Elisa e filloi karrierën e saj në vitin 2006, ndërsa është fuqizuar si modele nga Karl Lagerfeld me paraqitjen e saj në kalendarin e Pirellit. /
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Sednaoui nënshkruan për Armanin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum