www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Michaels do të martohet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Michaels do të martohet    Wed Dec 22, 2010 11:49 pm

Rokeri Bret Michaels është i vendosur që të martohet me të dashurën e tij, me të cilën është në lidhje që prej më se 16 vjet.
Ylli i “Poison” i ka propozuar martesë Kristi Gibsonit gjatë episodit të fundit të ‘reality shout’, “Bret Michaels: Life as I Know It”, e cila u shikua në tërë SHBA-të të hënën mbrëma.

“Unë dua të ta bëj të qartë se të dua, ndërsa je pjesë shumë e madhe e jetës time, kemi dy vajza të bukura së bashku. Unë e di se ne duam dhe respektojmë njëri tjetrin dhe shpresoj se ne mund të gjejmë këtë dashuri të brendshme përgjithmonë. Unë dua që ti të jesh bashkëshortja ime”, u shpreh Michaels. /
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Michaels do të martohet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum