www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hathaway bashkjeton me të dashurin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Hathaway bashkjeton me të dashurin    Thu Dec 23, 2010 4:44 am

Anne Hathaway dhe i dashuri i saj Adam Shulman kanë bërë një hap para në dashurinë e tyre pasi që kanë vendosur të bashkjetojnë.
Ylli i “Devil Wears Prada” është në lidhje me aktorin që nga viti 2008, duke gjetur dashurinë pak muaj pasi ishte ndarë nga biznesmeni Raffaello Follieri, i cili u burgos për shkak të akuzave për shpërlarje parash.

Tani thuhet se Hathaway është zhvendosur dhe do të bashkjetojë me të dashurin e saj në shtëpinë e tij në New York.

“Ajo u zhvendos në Brooklyn. Ata kanë qenë së bashku për një kohë të gjatë, kështu që ajo është tejet e bindur se do të bashkjetojë me të”, theksoi një burim i revistës Life & Style.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Hathaway bashkjeton me të dashurin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum