www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kelly mbron Mileyn

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Kelly mbron Mileyn    Thu Dec 23, 2010 4:45 am

Kelly Osbourne i ka dalë në mbrojtje mikeshës së saj Miley Cyrus, e cila ishte xhiruar duke thithur ‘tym’ përmes një gypi.
Kelly thotë se bashkaktorja e saj në filmin “So Undercover” tashmë është penduar për veprën e saj që kur ka parë videon e lansuar në internet.

“Kjo më bën vërtet të inatosur. Miley është njëra nga femrat më punëtore dhe më të sjellshme, me të cilën kam punuar ndonjëherë, dhe unë mësoj shumë nga ajo!”, ka thënë Osbourne duke shtuar se ajo nuk duhet ‘të sulmohet’ pasi ka bërë një gabim të vetëm.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Kelly mbron Mileyn

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum