www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gënjeshtarja e Shpija2, Arjeta Oruçi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Gënjeshtarja e Shpija2, Arjeta Oruçi    Thu Dec 23, 2010 4:47 am

[b][Arjeta Oruçi, konkurrentja e edicionit “Shpija e Kosovës 2” pa dyshim është bërë protagonistja kryesore e këtij edicioni. Pas skandalit të krijuar me zbulimin e jetës private, tani dalin në pah edhe të vërtetat tjera për bukuroshen e Shpija 2.
Konkurrentja Arjeta Oruçi qysh në fillim të edicionit e kishte nisur me të keq. Me të parë Buqin ( konkurrent në Shpija2) ajo edhe ishte e “shokuar”. Kjo për shkak të një lidhje dashurie mes shoqes së saj Xhulije Nura dhe një shoqes tjetër të tyre, që nuk u zbulua kurrë.

Më pas u zbulua edhe një tjetër histori - Arjeta ishte akuzuar nga familja Meholli për “vrasje” të djalit të tyre.

Ajo para se te futej në “Shpija”, kishte shkaktuar aksident me veturë, ku si pasojë kishte vdekur Fitim Muhamet Meholli. Ajo këtë gjë më pas edhe e kishte sqaruar, duke e shpallur vetën të pafajshme.

Por nuk është vetëm kjo. Nga burimet e afërta të Telegrafit është edhe një e vërtetë e cila kurrë nuk është zbuluar.

E kaluara e Arjeta Oruçit për të cilën ajo nuk ka folur kurrë, është një e kaluar me përjetime nëpër shtëpi për përkujdesje të fëmijëve, ku ajo kishte qëndruar pas problemeve të ndryshme të shkaktuara si e mitur që ishte. Gjithë kjo ndodhi në Zvicër, ku ajo u rrit, kanë bërë të ditur disa burime të afërta të Telegrafit.

Kjo nuk është e tëra. Arjeta brenda shtëpisë së Kosovës deklaronte vazhdimisht se ka marrëdhënie të mira me babanë e saj, por në fakt është e kundërta, pasi që ajo nuk gëzon marrëdhënie aspak të mira me të atin e saj.

Se gënjeshtra është arma më e fortë e vajzës me vëmendjen më të madhe në Shpija 2, e tregon deklarata e saj se motra është e sëmurë nga kanceri, kurse pikërisht motra e saj jo që nuk ka kancer, por është shtatzënë!.

Gjëra të tjera sa i përket personalitetit dhe historive të saj, priten të zbulohen ditëve në vazhdim.
/b]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Gënjeshtarja e Shpija2, Arjeta Oruçi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum