www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shakira, tani edhe shkrimtare

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Shakira, tani edhe shkrimtare    Thu Dec 23, 2010 8:19 am

Pop superylli Shakira ka testuar aftësitë e saj kreative duke shkruajtur një libër të titulluar “Zbuluesja Dora”, i cili është ekskluzivisht për fëmijë dhe dedikohet në formë bamirësie.
Krijuesja e hitit “Hips Don’t Lie” e ka shkruar tregimin si pjesë e filmit të famshëm vizatimor të prodhuar nga Nickelodeon, ndërsa qëllimi i tij është bamirës.

“Dora është inspirim për të gjithë fëmijët në botë. Ishte një nder të punojmë me Nickelodeon në shkrimin e këtij tregimi pasi edukimi është një kauzë shumë pranë zemrës time”, ka thënë Shakira.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Shakira, tani edhe shkrimtare

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum