www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Anderson ka qarë kur ka pozuar për Playboy

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Anderson ka qarë kur ka pozuar për Playboy    Fri Dec 24, 2010 1:29 am

Bukuroshja seksi Pamela Anderson thotë se ajo kishte qarë dhe ishte e tmerruar kur për të parën herë kishte pozuar nudo për revistën Playboy.
Biondina 43-vjeçare ishte tronditur kur revista për të rritur i kishte ofruar asaj të heqë të gjitha teshat, por shpejt i kishte mposhtur nervat.

“Isha shumë konfuze. I thash nënës time për ofertën dhe ajo më tha, ‘Bëje. Unë do ta bëja’. Isha shumë e turpshme, isha e tmerruar. Derisa ata realizonin fotot e ballinës, unë isha në lot duke menduar, ‘O Zot, kjo femër, ajo mi prej gjinjtë e mi, kjo nuk është për mua’. Por pastaj, pas një serie fotografish, u bëra më e qetë që ata ndalonin para se unë të dilja jashtë studios nudo”, ka thënë Pamela.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Anderson ka qarë kur ka pozuar për Playboy

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum