www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Avatar është filmi më i shkarkuar ilegalisht

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Avatar është filmi më i shkarkuar ilegalisht    Fri Dec 24, 2010 1:31 am

Avatari është një nga filmat më të popullarizuar të vitit 2010, duke thyer të gjitha të dhënat e Box Office, por duket se ky film ka marrë edhe një tjetër rangim të lartë për të cilin krijuesit e filmit do të jetë më pak të lumtur.
Sipas TorrentFreak thuhet se Avatar është filmi më pirat për 2010, me një total prej 16.580 milionë shkarkime të paligjshme vetëm në BitTorrent, ndërsa numri i shkarkimeve nuk është edhe fort i habitshëm duke marrë parasysh popullaritetin e filmit.

Mirëpo, në anën tjetër duket se ka një numër gjithashtu të madh të shkarkimeve të versionit të Avatar në Blu-ray, dhe për këtë TorrentFreak thotë se ka një total prej 200 mijë shkarkimeve ilegale në vetëm 2 ditë. /
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Avatar është filmi më i shkarkuar ilegalisht

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum