www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Skype në telashe

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Skype në telashe    Fri Dec 24, 2010 1:33 am

Përdoruesit e shumtë të shërbimit Skype në mbarë botën kanë probleme me qasjen dhe shfrytëzimin e këtij shërbimi.
Shërbimi telefonik i internetit është goditur nga problemet serioze në punë të cilat i kanë pamundësuar shfrytëzimin e tij.

Përdoruesit e shumtë në mbarë botën raportojnë se nuk mund të qasen në Skype, e sipas informatave të para në Skype janë duke hulumtuar problemin. Tani për tani në blogun zyrtar vetëm thuhet se shumë përdorues kanë probleme me qasjen në Skype.

Pas analizës së hollësishme është vërtetuar se kanë rënë një numër i madh i “super-nyjave”, të cilët luajnë rolin e adresarëve të llojit vet telefonik për shërbimin. Për të zgjidhur problemin në Skype tani janë duke krijuar “mega-super-nyjat” e reja të cilat do të duhej të zgjidhin problemet brenda orëve të ardhshme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Skype në telashe

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum