www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kelly Brook feston me ish-të dashurin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Kelly Brook feston me ish-të dashurin    Fri Dec 24, 2010 5:57 am

Kelly Brook ka shkuar në Maldive për të festuar krishtlindjet, dhe atë me ish të dashurin e saj Danny Cipriani.
Bukuroshja është parë në aeroplan me yllin e rugbyt, Danny Cipriani, i cili ishte ndarë nga ajo në qershor pas 22 muajve në lidhje.

“Kelly ishte në aeroplan me Dannyn dhe një mikeshë bjonde. Ata vërtet kanë dashur të kalojnë festat e fundvitit në prani të diellit. Vështirë se dikush ka arritur t’i njohë ata. Ata qeshnin e talleshin dhe janë dukur vërtet të lumtur”, theksoi një burim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Kelly Brook feston me ish-të dashurin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum