www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hilton e inspiruar nga i dashuri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Hilton e inspiruar nga i dashuri    Fri Dec 24, 2010 6:01 am

Paris Hilton është duke u kënaqur në pushime dimërore me të dashurin e saj Cy Waits, ndërsa thotë se është e inspiruar nga pronari i klubeve të natës.
Trashëgimtarja e hoteleve aktualisht është duke pushuar në Hawaii për festimet e vitit të ri me Cy Waits dhe familjen e saj, duke përfshirë prindërit Kathy dhe Rick, motrën Nicky dhe të fejuarën e Nickyt, David Katzenberg. Hilton thotë se i dashuri i saj e bën atë të ndryshojë zakonet e pushimeve.

“Sapo kreva punë me dashurinë time. Është hera e parë që vërtet kam kaluar pushimet si duhet. Ai vërtet më inspiron të jem më e mira që mund të jem”, theksoi Hilton në faqen e saj të Twitterit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Hilton e inspiruar nga i dashuri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum