www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Afellay te Barca, të premtën zyrtarizimi  Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Afellay te Barca, të premtën zyrtarizimi  Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Afellay te Barca, të premtën zyrtarizimi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 34
Location : Tek Parajsa Pa Drita

Afellay te Barca, të premtën zyrtarizimi  Empty
MesazhTitulli: Afellay te Barca, të premtën zyrtarizimi    Afellay te Barca, të premtën zyrtarizimi  EmptyFri Dec 24, 2010 9:25 am

Transferi më i ri i Barcelonës quhet Ibrahim Afellay, pasi që mesfushori holandez do të prezantohet si lojtar i Barcelonës të premtën, pas kalimit me sukses të testeve mjekësore dhe përfundimit me sukses të negociatave me klubin katalanas.
Afellay qëndroi gjatë ditës së enjte në ambientet e klubit me futbollin më të bukur në botë, ku u prit nga Andoni Zubizarreta dhe gazetarët, ku u fotografua te vendi i famshëm ku qëndron stema e klubit Blaugran.

Është e veçantë që jam këtu, jam shumë i lumtur. Jam nervoz, kjo është normale, jam te klubi më i mirë në botë, është klub fantastik. Unë po kënaqem me këtë moment. Është ëndërr e madhe kjo. Secili lojtar e ëndërron Barcelonën. Pyetni secilin lojtar në botë se ku dëshiron të transferohet dhe përgjigja është te Barcelona, pasi këtu e luajnë futbollin më të mirë në botë”, theksoi Afellay për Barca TV.

Agjenti i holandezit, Rob Jansen konfirmoi se që në mëngjesin e të premtës, kur do të finalizohen negociatat, Afellay do të nënshkruajë kontratë katërvjeçare e gjysmë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Afellay te Barca, të premtën zyrtarizimi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» De Gea te United, mungon vetëm zyrtarizimi
» Afellay në qiell pas fitores ndaj Realit
» Zyrtare: Afellay nënshkruan kontratë katërvjeçare me Barcën
» Afellay është pak si Iniesta
» Afellay: Mirë të krahasohem me Iniestan
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum