www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Une jam kunder  Dik Martit  e ti ? Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Une jam kunder  Dik Martit  e ti ? Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Une jam kunder Dik Martit e ti ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
Fidani-Lip

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 39
Location : ne toke

Une jam kunder  Dik Martit  e ti ? Empty
MesazhTitulli: Une jam kunder Dik Martit e ti ?   Une jam kunder  Dik Martit  e ti ? EmptyFri Dec 24, 2010 12:08 pm

Perhsnedetje te nderuar antar e hapa ket tem jo per diqka vetem te tregojm qe edhe ne jem kunder ketij njeriu qe ben raporte te sponzorizuara nga serbia , ne e dim shum mir se kush jan ata qe permenden ne raport ne e dim se vlerat e tyre nuk mund ti zhyt asnje raport e sidomos njeriu me idiot se bashku me lapericen me te madhe ne bot dik marti dhe carla del ponte , Lufta e UCK ishte luhte e shejte per mue dhe popullin shqipetar ne nuk kishum te bejm me organe e me zorr e luktha ne ishim te roberuar dhe donim liri e me fitu lirin u dehste te ngrehim pushken e jo te merremi me gjera qe vet dik marti i ka ber dhe vazhdon te bej une besoj se te gjithe jan te paster dhe jan pasuria e ketij shteti keta udheheqes te UCK ushtris me te mobilizuar dhe me te mir ne ballkan e me gjer , UNE JAM KUNDER KETIJ PERSONI DHE TE GJITH ATYRE QE KQYRIN ME SHANTAZHU LUFTEN E USHTRIS QLIRIMTARE TE KOSOVES E TI ?


SHIKO VIDEON DERI NE FUND

https://www.youtube.com/watch?v=Xw6nplHvKwk
Mbrapsht në krye Shko poshtë
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
lola

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 34
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

Une jam kunder  Dik Martit  e ti ? Empty
MesazhTitulli: Re: Une jam kunder Dik Martit e ti ?   Une jam kunder  Dik Martit  e ti ? EmptySun Dec 26, 2010 2:41 am

Edhe une kunder ti jom
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.biz
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
Fidani-Lip

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 39
Location : ne toke

Une jam kunder  Dik Martit  e ti ? Empty
MesazhTitulli: Re: Une jam kunder Dik Martit e ti ?   Une jam kunder  Dik Martit  e ti ? EmptyFri Dec 31, 2010 11:20 am

Athu vetem 2 vet ne ket forum jan kunder atyre qe po kqyrin me shkaterru shtetin ton , athu se kan pa temen ndoshta po shpresoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Blina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Blina

Numri i postimeve : 683
Data regjis. : 26/11/2010
Location : Happy .

Une jam kunder  Dik Martit  e ti ? Empty
MesazhTitulli: Re: Une jam kunder Dik Martit e ti ?   Une jam kunder  Dik Martit  e ti ? EmptyTue Jan 11, 2011 10:28 am

Te Pergezoj per kete teme shume te qelluar Fidan , c'do Shqipetar eshte kunder deklarates te Dick Marty'it i cili po mundohet te t'a zbeh luften e UÇk's, Njerzit si Dick Marty c'do here do te mundohen te t'a shfrytezojn rastin per dicka te ketill.. si deklarata e ti te cilet jan Kunder popullit Shqipetar , mosmarrveshjet qe i kan Politikanet tane mes vetes njerzit si Dick Marty c'do here do te nxjerrin deklarata te tilla... Do te vonohet paksa kjo qashtje deri ne perfundimin e saj ligjerish kunder Dick Marty't i cili gezon imunitet si deputet i keshillit te evropes . Per te ia argomentuar me fakte kete deklarat qe kjo eshte nje Shqpifje e pa baze , njekosisht dhe Popujt tjere qe te binden qe kjo ishte vec nje shpifje e pamoralshme . Se neve si Popull nuk besojm ne deklarata te tilla se po behet fjal per neve si Krimenela dhe UÇK nuk ka qene ushtri e ketill ! me keto z'bardhje dhe n'a permizohet sa do pak Imazhi si Popull se per momentin e kemi shume te zbehet kete imazhe .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

Une jam kunder  Dik Martit  e ti ? Empty
MesazhTitulli: Re: Une jam kunder Dik Martit e ti ?   Une jam kunder  Dik Martit  e ti ? EmptyTue Jan 11, 2011 6:46 pm

Normal qe edhe une jom kunder (Nacisti )

UNE JAM KUNDER KETIJ PERSONI DHE TE GJITH ATYRE QE KQYRIN ME SHANTAZHU LUFTEN E USHTRIS QLIRIMTARE TE KOSOVES
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content




Une jam kunder  Dik Martit  e ti ? Empty
MesazhTitulli: Re: Une jam kunder Dik Martit e ti ?   Une jam kunder  Dik Martit  e ti ? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Une jam kunder Dik Martit e ti ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Kunder Femrave
» Kundër Bleros!
» Humor me boten mashkullore
» Tharmet kundër-alergjike
» Ushtrimet, kundër mërzisë
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Diskutime mbi Boten Perreth-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum