www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Winfrey mund të bëjë “gjithçka

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Winfrey mund të bëjë “gjithçka   Sat Dec 25, 2010 12:55 am

Ylli televiziv Oprah Winfrey beson se ajo mund të bëjë gjithçka dhe është e lumtur që ka mundësinë t’i bëjë të realizohen ëndrrat e të tjerëve.
“Dobia më e madhe të kesh kanalin tënd është se mund të bësh çfarë të duash. Një ditë isha në një restorant, dhe aty ishte një kamerier i pashëm. I thash, ‘Mirë, çfarë je i interesuar të bësh? Ke një fytyrë të mirë televizive’”.

“Shikoj gjithkund. Nëse kam ide, kjo më duket si një kuti e madhe ngjyrash. Andaj tash jam shndërruar nga ‘Oh Zot, çfarë do të bëj?’ në ‘Mund të bëj gjithçka’”, ka thënë Oprah.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Winfrey mund të bëjë “gjithçka

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum