www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Saranda: Mund ta provoj veten edhe në politikë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Saranda: Mund ta provoj veten edhe në politikë    Sat Dec 25, 2010 12:56 am

Modelja shqiptare Saranda Shala gjatë një bisede për Telegrafi.com thotë se në të ardhmen ajo mund të sprovojë edhe në politikë.
“Secili prej nesh jemi simpatizantë në një mënyrë ose tjetrën të ndonjërës prej partive, edhe unë jam njëra ndër ta. Mirëpo ende s’kam vendosur të jem pjesë e strukturave udhëheqëse të saj. Unë jam një vajzë që tashmë po mbushi të 27-tat gjithmonë duke ju përkushtuar gjërave që kanë të bëjnë me modë, art dhe marketing”.

“Por edhe pjesë e politikës kam qenë, prandaj në këtë kohë kam plane tjera për vete dhe dua t’i realizoj ato sepse kanë të bëjnë gjithnjë me pasionin tim (modelimin), ndërsa për të ardhmen nuk e përjashtoj mundësinë që të jem pjesë e politikës në Kosovë”, ka thënë Saranda
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Saranda: Mund ta provoj veten edhe në politikë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum