www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Albumi i West më i miri i 2010-tës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Albumi i West më i miri i 2010-tës    Sat Dec 25, 2010 12:57 am

Albumi i Kanye West, “My Beautiful Dark Twisted Fantasy”, ka kryesuar edhe në një sondazh të rëndësishëm të albumeve të organizuar nga revista Spin.
Albumi është emëruar më i mirë i vitit 2010, para atij të Deerhunter, “Halcyon Digest”, dhe albumit të Arcade Fire, “The Suburbs”.

Albumi i LCD Soundsystem, “This is Happening” dhe ai i Jamey Johnson, “The Guitar Song”, kanë mbyllur top pesëshin e Spin, derisa albumet e M.I.A., Kid Cudi, Janelle Monae, Grinderman dhe Robyn, po ashtu janë përfshirë në top 10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Albumi i West më i miri i 2010-tës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum