www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Reinhardt mohon skandalin e ri të Hilton

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Reinhardt mohon skandalin e ri të Hilton    Sat Dec 25, 2010 12:58 am

Ish i dashuri i Paris Hilton, Doug Reinhardt, ka hedhur poshtë spekulimet se bukuroshja është zënë edhe njëherë në një video pornografike.
Trashëgimtarja e hoteleve është goditur në vitin 2004 nga një video pornografike me protagoniste kryesore bjonden Hilton. Tashmë qarkullojnë spekulime se edhe një video tjetër skandaloze pornografike me në qendër Paris Hilton është lansuar në internet, kjo derisa ishte në lidhje me Dough Reinhardt.

“Doug thotë se kjo video pornografike me Paris Hilton dhe atë nuk ekziston dhe kurrë nuk ka ekzistuar”, theksoi zëdhënësja e Reinhardt, Amanda Ruisi. /
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Reinhardt mohon skandalin e ri të Hilton

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum